veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah

EnergyLandia od 249 Kč - mimořádná sleva na vstupenku do polského zábavního parku

rodinnazabava.cz
Vytvořil v Slevy zábavní parky ·
Tags: EnergyLandiazábavníparkPolskoslevavstuplevnýzájezd


Vydejte se za nespoutanou zábavou do nedalekého polského rodinného parku EnergyLandia
vlastní dopravou a využijte přitom tuto akční slevu na celodenní vstupenky do parku a na všechny atrakce, které nyní pořídíte se slevou až 33%, tedy za cenu od 249 Kč osoba...
Pokud raději dáte přednost dopravě autobusem, pak si rozhodně nenechte ujít tento Halloweenský zájezd do parku
EnergyLandia za akční cenu 1 790 Kč a to včetně vstupenky.EnergyLandia je největší moderní zábavní park v Polsku, rozprostírající se v malebné oblasti města Zator. V tomto prvotřídním parku světového formátu, najdou potěšení z jízd a her, jak nejmenší děti, tak i dospívající mládež a dospěláci. Těšit se můžete na hrátky na 3 dětských hřištích, interaktivní zábavu, různá představení a více jak 60 atrakcí pro malé i velké milovníky adrenalinu, které najdete ve 3 zónách:  

-
Extrémní - adrenalinová,
-
Rodinná,
-
Dětská, včetně koutku pro malé děti.

Těšit se můžete například na nové roller-coastry,  Space Gun, kolotoče, WRC Autíčka, skluzavky, Jeep Safari a jiné fantastické atrakce. Občerstvit se můžete v restauracích, cukrárně, kavárně nebo v občerstveních se šťavnatými grilovanými kuřaty, řeckým gyrosem...

Pokud se chcete vybláznit na moderních atrakcích a prožít prima den s rodinou
či přáteli, pak vám rozhodně doporučujeme navštívit tento skvělý zábavní park, který není jen obyčejný lunapark s několika zastaralými atrakcemi, z nichž jsou mnohé určeny dětem. EnergyLandia je mnohem víc! Je to svět kvalitní zábavy, kouzelných okamžiků a radosti, kde se cítí dobře všechny generace.

Stačí se podívat na video, které řekne více než tisíce slov :-)
Více informací o parku + sleva na vstupenku zde >>

Autobusový zájezd do parku ENERGYLANDIA se slevou 28% rezervujte zde >>TIP:

V parku můžete oslavit HALLOWEENSKOU NOC, nebo se nechat unést atmosférou hudebních a grill festivalů či beach párty s večerním a nočním zábavním programem. Během této unikátní události budou za konzolou ve fantastické scénografii nejslavnější DJ a hvězdy světové scény a jiné lahůdky. (Na festival je třeba zakoupit v pokladně parku festivalový lístek).

A aby toho nebylo málo, tak na vás večer čeká ještě jedna atrakce – fantastické představení v podobě několika minutového ohňostroje.
Bez komentářů


Vytvořeno s pro radost


Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

NAVRCHOLU.cz

PARTNEŘI RODINNÉ ZÁBAVY

invia.cz, esennce.cz, firmanazazitky.cz, chata.cz, booking.com, flixbus.cz, interhome.cz, pepa.cz, hyperslevy,cz a další...

a řada dalších...
Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

Návrat na obsah