IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
INFORMACE
Máme pro vás radostnou zprávu :-) AXA Assistance nabízí slevu 50% na cestovní pojištění všem našim návštěvníkům a čtenářům!

Právě nyní probíhá u pojišťovny AXA slevová kampaň, při které se lze on-line pojistit na cestu do zahraničí za dočasně sníženou cenu o 20%. Vy, však jako návštěvník webu rodinnazabava.cz, máte příležitost získat pojištění za ještě lepší cenu a to se slevou 50%. Ušetříte tak polovinu z původní ceny na pojištění pro sebe i celou rodinu.

V případě on-line sjednání cestovního pojištění, získáte nejen slevu 50%, ale také herní Rondony (za každých 100 Kč pojistného jich získáte 20) a možnost vyhrát elektroniku, kvalitní hračky, moderní bytové doplňky a další ceny za desítky tisíc.

Tak šťastnou cestu!


Cestovní pojištění AXA - pojištění na cesty do zahraničí
Doporučujeme Vám sjednat si na Váš rodinný výlet do vybraného zábavního parku v zahraničí či na zahraniční rodinnou dovolenou, kvalitní cestovní pojištění, které slouží k tomu, abyste si všichni pobyt v zahraničí, včetně cesty tam i zpět, užívali bez zbytečných starostí. Jednoduše řečeno, kvalitní cestovní pojištění je ochrana pro cestovatele - pomáhá krýt případná pojistná rizika spojená s cestováním. Nikdy nevíte, co se může přihodit Vám, partnerovi/ce nebo dětem, případně dalším spolucestujícím.

Krátkodobé cestovní pojištění si můžete výhodně sjednat online ve 3 základních Variantách. Online sjednání cestovního pojištění nezabere více než 2 minuty a ihned po sjednání můžete vyrazit.Výhody cestovního pojištění AXA ve zkratce:

  • Asistenční služba v českém jazyce 24 hodin denně 7 dní v týdnu
  • Celosvětová síť smluvních zdravotnických zařízení
  • Krytí běžných sportů už v základní variantě pojištění
  • Pojištění zavazadel kryje i sportovní vybavení
  • Zvýhodněná cena pro děti do 18 let
  • Široká škála připojištění
  • Možnost pojištění stornovacích poplatků
  • Sjednání on-line do 5 minut nebo po telefonu
  • Bezpečná platba převodem i kartou on-line
  • A řada dalších výhod...


Doporučujeme:

Budete-li cestovat do zahraničí s cestovní kanceláří formou zájezdu ať jednodenního výletu do zábavního parku či vícedenní rodinné dovolené, využijte zároveň při sjednávání cestovního pojištění i možnosti sjednání pojištění stornovacích poplatků, nebude-li toto již zahrnuto v ceně zájezdu / cestovní smlouvě.Návrat na obsah