veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
Připravte dětem výjimečný zážitek a prožijte všichni společně Londýn nabitý zábavou, vzrušujícími zážitky i poznáním! Navštívit Londýn s dětmi / dítětem můžete od března do září 2018, kdy se koná unikátní poznávací zájezd s českou průvodkyní, která vás zavede na nejlepší místa a atrakce v Londýně (Legoland, Thorpe Park, studio Harryho Pottera, ZOO, London Eye - ruské kolo, Big Ben, muzeum voskových figurín... a nejen Vaše děti budou nadšené.
15/2/2018
Nevíte kam s dětmi vyrazit na jarní prázdniny 2018? Vezměte si v práci volno a pojeďte do hor na pořádnou lyžovačku, bobovačku... Pojďte si užít sníh, legraci i relax na české a rakouské hory.
29/12/2017
Překrásný rodinný výlet do Švýcarska na zážitkovou jízdu panoramatickým vlakem Bernina Express s výhledem na nedotčenou horskou krajinu Švýcarských a Italských Alp, se zastávkami v St. Moritz a Lombardie - Tirano s basilikou.
29/12/2017
Pojeďte s rodinou či přáteli objevit tu nejlepší zábavu do rodinného Hansa Parku v Německu, kterému byla udělena pečeť kvality „OK für Kids“ od německé agentury pro ochranu dětí a TÜV Nord.
23/11/2017
Chcete být také součástí strašidelného, krásného, ohnivého a mystického Krampusspektakelu a vidět naživo nádherné čerty Krampusy, děsivé ďábly a sexy čertice? Pak si pojeďte s rodinou na vlastní kůži zažít fantastickou atmosféru do Rakouska, kde se konají tradiční průvody Krampuslauf - přehlídka masek a kostýmů krampusů a jiných temných postav, kteří procházejí napříč Alpami a jinými místy, aby vyhnali zlo z tohoto světa.
5/10/2017
Hledáte nápady na vánoční dárek pro děti? Nechte se inspirovat našimi skvělými tipy na zábavné vánoční dárky pro holky i kluky. Tyto dárky budou mít u dětí zaručený úspěch, neb zabaví nejen je, ale i vás rodiče, prarodiče... zkrátka celou rodinu.
23/9/2017
Během tohoto víkendu, kdy probíhá populární nákupní akce Dny Marianne, si můžete pořídit vše po čem toužíte za výhodnou cenu se slevou až 70%, s použitím slevových kuponů, které najdete v časopise Marianne a Marianne Bydlení, a také zde na webu rodinnazabava.cz
14/9/2017
Pojďte se s rodinou a přáteli na Halloweena bát i smát do zábavního parku Disneyland, Legoland nebo Europa-park! Vydejte se za strašidelnou zábavou s cestovkou nebo na vlastní pěst. Poradíme vám s cestou i s rezervací jízdenek nebo letenek, a také s výběrem ubytování...
31/8/2017
Vyražte fandit s rodinou a přáteli na východ Evropy do Borisova, kde se bude hrát napínavý zápas 3. Předkola Ligy Mistrů SK Slavia Praha vs. BATE Borisov Bělorusko.
24/7/2017
Mezi populární země patří znovu objevené Bulharsko, stále populární Chorvatsko a Černá Hora. Jsou to země bezpečné a relativně levné.
1/7/2017

Vytvořeno s pro radost


Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

NAVRCHOLU.cz

PARTNEŘI RODINNÉ ZÁBAVY

invia.cz, esennce.cz, firmanazazitky.cz, chata.cz, booking.com, flixbus.cz, interhome.cz, pepa.cz, hyperslevy,cz a další...

a řada dalších...
Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

Návrat na obsah