veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsahUbytování Legoland Německo

potřebujete se ubytovat v okolí?

Není nic jednodužšího, než použít náš vyhledávač ubytovacích objektů poblíž zábavního parku a pustit se do hledání...

TIP:


Do mnoha hotelů a penzionů s vámi smějí i vaši domácí mazlíčci :-)
Ale pozor: do parku Legoland mají psi vstup zakázán.
Hledáte hotel, penzion, apartmán, vilu, dům, kemp... na 1 a více nocí v Legolandu nebo poblíž parku? Chcete pokoj na přespání za nejlepší cenu na internetu? Pak použijte náš vyhledávač ubytování nebo nahlédněte na rezervačních stránkách Hotel.info do nabídky ubytování v Legoland Günzburg Německo, v které si můžete jednoduše vybrat a rezervovat ubytování s dětmi dle svých představ.

Příjemné na rezervaci přes náš vyhledávač hotelů či portál Hotel.info, je také možnost platby za ubytování až na místě - většina hotelů nevyžaduje jak platbu předem, tak ani zálohu.


Zajisté také oceníte
skutečné hodnocení hotelů od ubytovaných hostů a také Akční ceny / Smart nabídky na vybrané ubytování, díky kterým můžete rezervovat pokoj za senzační cenu.

Nejlepší akční nabídky

Pokud se vám nezobrazila akční nabídka ubytování, navštivte Booking.com

Zobrazte si trasu do Legolandu i k hotelu a spočítejte kilometry


Pomocí mapy si můžete jednoduše vyhledat trasu do Legolandu nebo do vašeho hotelu. Stačí kliknout do bubliny na odkaz Další možnosti a následně zadat startovací adresu - odkud budete vyjíždět. Adresa parku Legoland je v mapě již nastavena. Chcete-li si zobrazit celou trasu přímo do vašeho hotelu, napište jako cíl - adresu hotelu. Potvrďte a nechte si ukázat navrhované trasy, čas
jízdy autem či autobusem a délku trasy v kilometrech, přímo do cíle. Celý popis vaší trasy lze jednoduše vytisknout.

Adresa
Legoland-Allee 2,
89312 Günzburg, Německo

Vytvořeno s pro radost


Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

NAVRCHOLU.cz

PARTNEŘI RODINNÉ ZÁBAVY

invia.cz, esennce.cz, firmanazazitky.cz, chata.cz, booking.com, flixbus.cz, interhome.cz, pepa.cz, hyperslevy,cz a další...

a řada dalších...
Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

Návrat na obsah