RODINNÉ ZÁŽITKY: výlety za zvířátky, pohádkové dobrodružství, zážitkové jízdy, aquapark - rodinnazabava.cz

 Hledat 
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

DALŠÍ TIPY NA ZÁBAVU > Rodinné zážitky


Rodinné zážitkové výlety pro děti a rodiče, v akčním, dobrodružném nebo pohádkovém pojetí

Přemýšlíte, jak strávit s dětmi volný čas a zažít společně vzrušující dobrodružství?
Máme pro vás tip na nejoblíbenější a nejzábavnější rodinné akce a zážitkové výlety po Česku, jenž jsou plné radosti, zábavy a smíchu, a které si užijí nejen vaše děti, ale i vy rodiče či prarodiče.

Vyberte si níže z nabídky rodinných výletů ten nejlepší a udělejte si prima den či víkend, na který budete všichni dlouho s radostí vzpomínat. Nechte se unést kouzelným světem zvířat, pohádkových bytostí, zábavných oslav nebo sportovních a adrenalinových akcí, a báječně se bavte...

V
případě, že si naplánujete s rodinou celodenní nebo víkendový výlet za zážitky, a nebudete mít zajištěné ubytování, můžete využít naší nabídku hotelů, apartmánů a penzionů, v místě vašeho výletního a zážitkového cíle zde >>.


- TIP:    Zážitek můžete svým dětem darovat třeba k Vánocům, narozeninám nebo za vysvědčení, a věřte, je to ten nejkrásnější dárek pod sluncem :-)))

Den v pohádce

Nejedna dívenka by chtěla být princeznou a nejeden hoch touží být princem nebo třeba čertem. Nyní můžete svým dětem splnit sen. Stačí přijít
do Pohádkové říše Fábula, vybrat si kostým a roli, a jít do učení k pohádkovým bytostem. Těšte se na živé bytosti z českých pohádek, se kterými zažijete dobrodružství a spoustu legrace. A nejen to...
  
 Zážitek pořádá firma Allegria v lokalitě: Kamenice nad Lipou  
cena: 2 500,- Kč pro 2 dospělé a 2 děti

Den na farmě se zvířaty + vyjížďka na koni do přírody

D
opřejte svým dětem, případně i sobě či celé rodině, neopakovatelný zážitek mezi zvířátky na pravé české farmě, na který jen tak nezapomenete. Pojďte si všichni společně vyzkoušet farmaření a strávit úžasný den na statku jako farmář/ka s kozami, ovcemi, prasaty, kachnami, slepicemi a koňmi. Všechna zdejší zvířátka čekají na vaší péči a pohlazení. K zážitku na farmě rovněž patří jízda traktorem, vypouštění koní do výběhu a jízda na koni v panenské přírodě. Ještě váháte?

Vhodné:
pro děti od 8 let a dospělé
. Sezóna: celoročně.

 Zážitek pořádá agentura Adrop spol. s.r.o.  v lokalitě: Královéhradecký kraj (Velká Jesenice)  

C
ena: od 999,- Kč 1 osoba

Čokoládové hrátky pro děti v Praze

Udělejte radost své dceři či synovi čokoládovým zážitkem. Nechte své děti, ať si vyrobí svou vlastní lahodnou čokoládu, na které si poté pochutnají. Paní
cukrářka nejdříve čokoládu roztaví a vytemperuje, aby byla připravena k nalévání do forem s dětskými motivy, které si děti dle svého vyberou. Čokoládu si poté děti ozdobí a obarví dle libosti. Celkem si děcka odnesou domů cca 300 g čokolády. Kurz trvá 1 hodinu plus dobu, kdy bude čokoláda tuhnout. Kapacita kurzu je max. 2 školní děti... No řekněte, není to skvělé...?

 Zážitek pořádá agentura Zážitky.cz, s.r.o. v lokalitě Praha  

cena:
od 1 299,- Kč

Rodinný pobyt v aquaparku Praha s výletem do ZOO Praha

Splňte sen svým dětem. Prožijte všichni společně zábavný víkend v největším aquaparku v Česku. Bydlet budete v luxusním rodinném pokoji přímo v areálu aquaparku, z kterého v županu pohodlně přejdete s dětmi přímo do vodního světa plného vodních atrakcí.

Navíc kromě radovánek v aquaparku na vás všechny ještě čekají bohaté snídaně a večeře + další úžasné zážitky, jako výlet do ZOO Praha, dendrologické nebo botanické zahrady a další překvapení pro celou vaší rodinu.
  
 Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha 
cena: 13 999,- Kč  * V nabídce najdete též rodinný 2-denní pobyt v aquaparku Praha v ceně 4 300,- Kč.

Plavba za pirátským pokladem

Udělejte si
nevšední rodinný výlet, na kterém se děti báječně pobaví a rodiče si úžasně odpočinou. Vyražte společně na řeku. Poplujete lodí s loupeživým kapitánem, s kterým budete společně hledat ukrytý poklad. Pomůžete mu na cestě za slávou a bohatstvím? Záleží jen na vašich schopnostech a dovednostech, zda dokážete tajné místo s pokladem najít…
  
 Zážitek pořádá firma Allegria v lokalitě: Týnec nad Labem  
cena: 2 100,- Kč 2-8 osob


Zážitek pro děti na dětských bugginách u Příbrami

Touží se stát váš malý andílek závodníkem?
Dopřejte mu jízdu v dětské Buggy RS a splňte mu tak jeho sen. Dětské motorové Buggy RS se jednoduše řídí a jízda je maximálně bezpečná. Jízda v Buggy RS je určena pro všechny děti od 5 do 15 let. Řízení je nenáročné, takže ho zvládnou i ti nejmenší řidiči.

Zážitková jízda v Buggy RS je určena pro 1 dítě na 1 hodinu nebo 2 děti současně na 30 minut. Další možností je, že se děti mohou v jízdě střídat. Určeno pro holky i kluky od výšky 100 cm do 160 cm (nebo do 60kg).

 Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o.  v lokalitě Dlouhá Lhota u Příbrami  

cena: 1 799,- Kč

Zážitek Golf - lekce golfu pro děti

Přemýšleli jste nad možností
, že by vaše dcera nebo syn mohl/a začít s golfem? Tak není nic lepšího než dopřát vašemu potomkovi tento zážitek, který mu umožní si golf vyzkoušet pod dohledem profesionálního trenéra.

Váš syn nebo dcera bude mít možnost se seznámit s golfem a vyzkoušet si tento nádherný sport. Profesionální trenér se bude zcela věnovat pouze vašemu synovi nebo dceři, vysvětlí mu/jí základy tohoto sportu a poté bude následovat první trénink.

 Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha, Mladá Boleslav, Poděbrady.  
cena: 2 626,- Kč

Situační střelba pro mládež v Praze od 16 let

R
eálná zbraň, laserový adaptér v její hlavni a na plátně před střelcem skutečné situace. Kdo vystřelí první? Vy, syn, dcera nebo protivník? Videoprojekční střelnice se liší od klasických tím, že umožňuje nácvik reakce na situace vycházejících z reálného života, odehrávajících se ve speciálním střeleckém „kině“.

Střílí
se upravenou zbraní, která má v hlavni umístěný laserový adaptér. Střelci jsou na plátno promítány nejrůznější situace, na které musí reagovat. Vyhodnocení zásahu provádí počítač.

 Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha 
cena:
1 658,- Kč

Zážitek Poníci v Praze

Děti milují zvířata. Tak proč jim nedopřát opravdu velký zážitek s poníkem, kterého si mohou nejen pohladit, ale i osedlat. Na děti čeká seznámení se s poníkem, ošetření a vyčištění před výcvikem a samotný výcvik pod vedením odborného cvičitele, v kterém se naučí vše potřebné aby se mohli na poníkovi projet v okolí Pražského zámeckého areálu.

Tip:
Udělejte si s dětmi celodenní rodinný výlet. Spojte zážitek na ponících s dalšími aktivitami, které zámecký areál nabízí a prožijte všichni společně nádherný den.


 Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha  

cena: 2 287,- Kč                       

 
 
 

Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Rodinnou zábavu monitoruje:  

NAVRCHOLU.cz

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky