RODINNÉ ZÁŽITKY: výlety za zvířátky, pohádkové dobrodružství, zážitkové jízdy, aquapark - rodinnazabava.cz

 Hledat 
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Rodinné zážitkové výlety pro děti a rodiče, v akčním, dobrodružném nebo pohádkovém pojetí

Přemýšlíte, jak strávit s dětmi volný čas a zažít společně vzrušující dobrodružství?
Máme pro vás tip na nejoblíbenější a nejzábavnější rodinné akce a zážitkové výlety po Česku, jenž jsou plné radosti, zábavy a smíchu, a které si užijí nejen vaše děti, ale i vy rodiče či prarodiče.

Vyberte si níže z nabídky rodinných výletů ten nejlepší a udělejte si prima den či víkend, na který budete všichni dlouho s radostí vzpomínat. Nechte se unést kouzelným světem zvířat, pohádkových bytostí, zábavných oslav nebo sportovních a adrenalinových akcí, a báječně se bavte...

V
případě, že si naplánujete s rodinou celodenní nebo víkendový výlet za zážitky, a nebudete mít zajištěné ubytování, můžete využít naší nabídku hotelů, apartmánů a penzionů, v místě vašeho výletního a zážitkového cíle zde >>.


- TIP:    Zážitek můžete svým dětem darovat třeba k narozeninám nebo za vysvědčení, a věřte, je to ten nejkrásnější dárek pod sluncem ...

Den v pohádce

Nejedna dívenka by chtěla být princeznou a nejeden hoch touží být princem nebo třeba čertem. Nyní můžete svým dětem splnit sen. Stačí přijít
do Pohádkové říše Fábula, vybrat si kostým a roli, a jít do učení k pohádkovým bytostem. Těšte se na živé bytosti z českých pohádek, se kterými zažijete dobrodružství a spoustu legrace. A nejen to...
  
 Zážitek pořádá firma Allegria v lokalitě: Kamenice nad Lipou  
cena: 2 500,- Kč pro 2 dospělé a 2 děti

Offroad safari v ZOO Dvůr Králové s večeří nebo bez

D
opřejte svým dětem i sobě neopakovatelný zážitek mezi zvířátky. Pojďte všichni společně strávit úžasný podvečer, na který jen tak nezapomenete. Čeká na vás zážitková jízda terénním safarivozem mezi volně pobíhajícími zvířaty. Jen vy, stáda zvířat a spolehlivý průvodce. Vychutnejte si rodinnou jízdu terénním safarivozem a zažijte zábavný podvečer mezi lvy, zebrami, antilopami,  žirafami... které vás přijdou pozdravit až k safarivozu. Ještě váháte?

Děti 6 - 15 let mají jízdné zvýhodněné a děti do 6 let mají jízdu zdarma. Sezóna: Květen – září.

 Zážitek pořádá agentura Adrop spol. s r.o.  v lokalitě: Dvůr Králové nad Labem >

Akční cena: od 670,- Kč

Čokoládové hrátky pro děti v Praze

Udělejte radost své dceři či synovi čokoládovým zážitkem. Nechte své děti, ať si vyrobí svou vlastní lahodnou čokoládu, na které si poté pochutnají. Paní
cukrářka nejdříve čokoládu roztaví a vytemperuje, aby byla připravena k nalévání do forem s dětskými motivy, které si děti dle svého vyberou. Čokoládu si poté děti ozdobí a obarví dle libosti. Celkem si děcka odnesou domů cca 300 g čokolády. Kurz trvá 1 hodinu plus dobu, kdy bude čokoláda tuhnout. Kapacita kurzu je max. 2 školní děti... No řekněte, není to skvělé...?

 Zážitek pořádá agentura Zážitky.cz, s.r.o. v lokalitě Praha>

cena:
od 1 299,- Kč

Rodinný pobyt v aquaparku Praha s výletem do ZOO Praha

Splňte sen svým dětem. Prožijte všichni společně zábavný víkend v největším aquaparku v Česku. Bydlet budete v luxusním rodinném pokoji přímo v areálu aquaparku, z kterého v županu pohodlně přejdete s dětmi přímo do vodního světa plného vodních atrakcí.

Navíc kromě radovánek v aquaparku na vás všechny ještě čeká další úžasné zážitky jako výlet do ZOO Praha , dendrologické nebo botanické zahrady a další překvapení pro celou vaší rodinu.
  
 Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha 
cena: 13 999,- Kč  * V nabídce najdete též rodinný 2-denní pobyt v aquaparku Praha v ceně 4 300,- Kč.

Plavba za pirátským pokladem

Udělejte si
nevšední rodinný výlet, na kterém se děti báječně pobaví a rodiče si úžasně odpočinou. Vyražte společně na řeku. Poplujete lodí s loupeživým kapitánem, s kterým budete společně hledat ukrytý poklad. Pomůžete mu na cestě za slávou a bohatstvím? Záleží jen na vašich schopnostech a dovednostech, zda dokážete tajné místo s pokladem najít…
  
 Zážitek pořádá firma Allegria v lokalitě: Týnec nad Labem  
cena: 2 100,- Kč 2-8 osob


Zážitek pro děti na dětských bugginách u Příbrami

Touží se stát váš malý andílek závodníkem?
Dopřejte mu jízdu v dětské Buggy RS a splňte mu tak jeho sen. Dětské motorové Buggy RS se jednoduše řídí a jízda je maximálně bezpečná. Jízda v Buggy RS je určena pro všechny děti od 5 do 15 let. Řízení je nenáročné, takže ho zvládnou i ti nejmenší řidiči.

Zážitková jízda v Buggy RS je určena pro 1 dítě na 1 hodinu nebo 2 děti současně na 30 minut. Další možností je, že se děti mohou v jízdě střídat. Určeno pro holky i kluky od výšky 100 cm do 160 cm (nebo do 60kg).

 Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o.  v lokalitě Dlouhá Lhota u Příbrami >

cena: 1 799,- Kč

Zážitek Golf - lekce golfu pro děti

Přemýšleli jste nad možností
, že by vaše dcera nebo syn mohl/a začít s golfem? Tak není nic lepšího než dopřát vašemu potomkovi tento zážitek, který mu umožní si golf vyzkoušet pod dohledem profesionálního trenéra.

Váš syn nebo dcera bude mít možnost se seznámit s golfem a vyzkoušet si tento nádherný sport. Profesionální trenér se bude zcela věnovat pouze vašemu synovi nebo dceři, vysvětlí mu/jí základy tohoto sportu a poté bude následovat první trénink.

 Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha, Mladá Boleslav, Poděbrady.  
cena: 2 626,- Kč

Situační střelba pro mládež v Praze od 16 let

R
eálná zbraň, laserový adaptér v její hlavni a na plátně před střelcem skutečné situace. Kdo vystřelí první? Vy, syn, dcera nebo protivník? Videoprojekční střelnice se liší od klasických tím, že umožňuje nácvik reakce na situace vycházejících z reálného života, odehrávajících se ve speciálním střeleckém „kině“.

Střílí
se upravenou zbraní, která má v hlavni umístěný laserový adaptér. Střelci jsou na plátno promítány nejrůznější situace, na které musí reagovat. Vyhodnocení zásahu provádí počítač.

 Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha 
cena:
1 658,- Kč

Zážitek Poníci v Praze

Děti milují zvířata. Tak proč jim nedopřát opravdu velký zážitek s poníkem, kterého si mohou nejen pohladit, ale i osedlat. Na děti čeká seznámení se s poníkem, ošetření a vyčištění před výcvikem a samotný výcvik pod vedením odborného cvičitele, v kterém se naučí vše potřebné aby se mohli na poníkovi projet v okolí Pražského zámeckého areálu.

Tip:
Udělejte si s dětmi celodenní rodinný výlet. Spojte zážitek na ponících s dalšími aktivitami, které zámecký areál nabízí a prožijte všichni společně nádherný den.


 Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha >

cena: 2 287,- Kč                       

 
 
 

Design & Copyright © 2013 - 2017 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Rodinnou zábavu monitoruje:   

NAVRCHOLU.cz

SKOK NAHORU

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky