Inspirace na zábavu pro děti a rodiče - rodinnazabava.cz

 Hledat 
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zažijte tu nejlepší adrenalinovou zábavu v rodinném Hansa Parku na pobřeží Baltského moře

Vytvořil rodinnazabava.cz v Zábava pro děti · 23/11/2017 13:40:19
Tags: HansaParkNěmeckozábavnývýletsdětmizábavníparkvNěmeckuzájezdchytrázáloha


Pojeďte s rodinou či přáteli objevit do Německa tu nejlepší zábavu do rodinného Hansa Parku, kterému byla udělena pečeť kvality „OK für Kids“ od německé agentury pro ochranu dětí a TÜV Nord.Zábavní park Hansa leží v městě Sierksdorf přímo v Lübeckém zálivu Baltského moře a nabízí svým malým i velkým návštěvníkům příjemně strávený den plný zábavy a dobrodružství, v krásném přírodním prostředí, již od roku 1977.

Těšit se můžete na jedinečné vodní, pohodové, dětské i adrenalinové atrakce a různá živá vystoupení, 3D laserovou světelnnou show, 4D kino a představení kaskadérů. To vše rozděleno do jedenácti tematických světů.

Zavítat s dětmi můžete například do země Vikingů, země Dětí nebo Vodního světa plného vodních atrakcí ( top atrakce Super Splash) a úžasných představení např. s papoušky
, lachtany a tučňáky, z kterého bude celá rodina okouzlena.

Fanoušci adrenalinu si zajisté nenechají ujít šílenou jízdu na super dráze Nessie
, top dráze Der Schwur des Kärnan, která je hitem Hansa parku, a také na dalších úžasných atrakcích pro odvážné, které vám umožní zažít nepoznané šílenosti, jako například na nejrychlejší vystřelovací dráze v Německu Fluch von Novgorod, s kterou vylétnete vysoko do vzduchu rychlostí 100 km/h za pouhé 1,4 vteřiny.Na závěr si můžete všichni společně po dni plném zábavy a vzrušení, příjemně odpočinout v HANSA-Garden, kde najdete klid a pohodu
mezi květinami a ve svěží zeleni.

V každém tematickém světě najdete jiné atrakce, zábavu, vzrušení. Nechybí ani tematické občerstvení - oběd či svačina bude pro vás zážitkem, díky poutavému způsobu
servírování.Nabídka výletu do Hansa Parku s AKCÍ CHYTRÁ ZÁLOHA
Teď zaplatíte 1 500 Kč a zbytek doplatíte později


Jednodenní autobusový výlet do Hansa Parku Německo, za cenu 3 000 osoba. V ceně je zahrnuta doprava autobusem tam i zpět, vstupné do Hansa Parku i na všechny atrakce a průvodce cestovní kanceláře.

Termín
výletu:
6.5. - 8.5. 2018 nebo 29.8. - 31.8. 2018

Odjezdy:
Beroun, Plzeň, Praha, Rokycany a Ústí nad Labem


HANSA PARK informace a rezervace:
Mrkněte se na detail zájezdu zde, kde najdete podrobné informace a možnost nezávazné rezervace.


Před návštěvou parku doporučujeme, také navštívit stránky uvedené níže, na kterých se dozvíte vše potřebné o parku. Najdete zde též videa a fotografie z parku.


WIKI:
https://en.wikipedia.org/wiki/Hansa_Park

Web
HANSA-PARK Freizeit - und Familienpark GmbH & Co. KG:
http://www.hansapark.de/de/park/attraktionen/fahrattraktionen/

Použité fotografie na této stránce pocházejí
z webu
HANSA-PARK (odkaz výše).


Zábavný Londýn pro děti a rodiče: výlet do Thorpe Parku - Legolandu - ZOO - Studia Harryho Pottera...

Vytvořil rodinnazabava.cz v Zábava pro děti · 13/10/2017 00:35:21
Tags: zábavníparkyzájezdprodětivýletrodičeThorpeParkLegolandUKstudioHarryhoPottera
Připravte dětem výjimečný zážitek a prožijte všichni společně Londýn nabitý zábavou, vzrušujícími zážitky i poznáním! Navštívit Londýn s dětmi / dítětem můžete od března do září 2018, kdy se koná unikátní poznávací zájezd s českou průvodkyní, která vás zavede na nejlepší místa a atrakce v Londýně (Legoland, Thorpe Park, studio Harryho Pottera, ZOO, London Eye - ruské kolo, Big Ben, muzeum voskových figurín... a nejen Vaše děti budou nadšené.

Krampusové v Rakousku 2017 - super podívaná na průvod čertů, ďáblů a jiné pekelné havěti

Vytvořil rodinnazabava.cz v Tip na aktivity pro rodiny s dětmi · 5/10/2017 12:40:32
Tags: KrampusKrampusáciprůvodKrampusůrakouskočertiKrampusovévRakouskuzájezdynaKrampusy
Chcete být také součástí strašidelného, krásného, ohnivého a mystického Krampusspektakelu a vidět naživo nádherné čerty Krampusy, děsivé ďábly a sexy čertice? Pak si pojeďte s rodinou na vlastní kůži zažít fantastickou atmosféru do Rakouska, kde se konají tradiční průvody Krampuslauf - přehlídka masek a kostýmů krampusů a jiných temných postav, kteří procházejí napříč Alpami a jinými místy, aby vyhnali zlo z tohoto světa.

8 tipů na vánoční dárky pro děti, které zaručeně zabaví děti i celou rodinu

Vytvořil rodinnazabava.cz v Tipy na dárky · 23/9/2017 11:18:44
Tags: vánočnídárekdětizábavnédárkyrodinnédárky
Hledáte nápady na vánoční dárek pro děti? Nechte se inspirovat našimi skvělými tipy na zábavné vánoční dárky pro holky i kluky. Tyto dárky budou mít u dětí zaručený úspěch, neb zabaví nejen je, ale i vás rodiče, prarodiče... zkrátka celou rodinu.

Užijte si radostné nákupy se slevou až 70% během Dnů Marianne 2017, které probíhají tento víkend!

Vytvořil rodinnazabava.cz v Nákupní akce · 14/9/2017 14:12:02
Tags: DnyMarianneslevyakcevýhodnénakupovanidárkyslevakuponynaslevu
Během tohoto víkendu, kdy probíhá populární nákupní akce Dny Marianne, si můžete pořídit vše po čem toužíte za výhodnou cenu se slevou až 70%, s použitím slevových kuponů, které najdete v časopise Marianne a Marianne Bydlení, a také zde na webu rodinnazabava.cz
Další

Komerční sdělení

Design & Copyright © 2013 - 2017 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Rodinnou zábavu monitoruje:  

NAVRCHOLU.cz

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky