Blog - rodinnazabava.cz

 Hledat 
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Skvělé únikové hry pro rodinu s dětmi od 10 let, partu přátel, kolegy, studenty...

Vytvořil rodinnazabava.cz v Tip na aktivity pro rodiny s dětmi · 18/8/2016 18:24:10
Tags: únikováhraslevaúnikovéhryzábavaprorodinuhrátvPraze
Pokud hledáte originální kombinaci skvělé zábavy, legrace, logického myšlení a týmové spolupráce, pak jsou únikové hry pro vás tou nejlepší zábavou, která vás mile překvapí, a kterou si budete všichni báječně užívat od začátku až do konce.

"Únikové hry jsou novou formou společenské zábavy a herním hitem"Přinášíme vám níže tipy na oblíbené únikové hry, jež si můžete s rodinou, partou kamarádů nebo s kolegy či kolegyněmi zahrát v Praze či Uherském Hradišti, a které navíc nyní můžete hrát za zvýhodněnou cenu se slevou až 40%, nebo nahlédněte do této akční nabídky únikových her dle vlastního výběru.


Co je úniková hra a jak se hraje?

Úniková hra nebo také únikovka, je v podstatě zábavná aktivita pro rodinu či partu přátel (dospělí, puberťáci a děti od 10 let), v podobě příběhu, která se dá přirovnat k mixu počítačových her a pevnosti Boyard.

Úniková hra probíhá v místnosti s rekvizitami a reálnými dekoracemi pro danou hru, v které budete s týmem 2 - 5 hráčů logicky plnit úkoly, řešit různé dobře vymyšlené zápletky, hádanky, rébusy, hlavolamy, šifry a přicházet na nápady, jak postoupit dále v hledání indicií a klíčů. Budete si také muset poradit s falešnou stopou a jinými záludnostmi, které vás potkají při úniku z místnosti. V případě potřeby máte k ruce příjemnou a nápomocnou obsluhu. Na to, aby jste vše vyřešili a dostali se ven z místnosti, máte celou hodinu, v některé hře 90 minut. Vítězíte jako celý tým.

Abyste si mohli zahrát, je potřeba si zvolit hru, pronajmout místnost za poplatek a pak už se jen těšit na veselé dobrodružství, které všichni společně prožijete při řešení
zapeklitých logických úkolů.


Únikovka od LOSTroms sleva 36%
hra pro 2 až 4 osoby na 60 minutVyberte si
ze 3 her:

-
Černý pokoj,
-
Krádež v muzeu,
-
Za hranicemi vědy,

a u
žijte si se svým týmem nevšední zábavu při řešení úkolů, které vám pomohou uniknout z herní místnosti.


Rezervovat hru za akční cenu od 799 Kč >>
Pirátská únikovka od Exit game sleva 40%
hra pro 2 až 5 osob na 60 minutPojďte se bát, bavit se a báječně si hrát do kajuty, kde vás zamkli piráti
. K tomu, abyste unikli z jejich spárů v časovém limitu 1 hodiny, musíte být všímaví, vypátrat způsob úniku, vyřešit logické i dovednostní úkoly, hádanky a šifry.


Rezervovat hru za akční cenu 599 Kč  >>
Řekněte o únikové hře všem svým dětem a příbuzným nebo svým přátelům a pojďte se bavit trošku jinak než je obvyklé. Možná právě proto se dnes stávají únikové hry velice populární. Žádné sezení doma u PC, mobilu, PlayStationu či tabletu, ale celá rodina pěkně pospolu v zajetí hry a zábavy. Co víc si přát :-)


EnergyLandia od 249 Kč - mimořádná sleva na vstupenku do polského zábavního parku

Vytvořil rodinnazabava.cz v Slevy zábavní parky · 11/8/2016 23:21:47
Tags: EnergyLandiazábavníparkPolskoslevavstuplevnýzájezd
Vydejte se za parádní zábavou do polského zábavního parku EnergyLandia a využijte akční slevu na vstupenky, které nyní pořídíte se slevou až 33%, tedy za cenu od 249 Kč... Neváhejte rovněž využít slevu 27% na autobusový zájezd do zábavniho parku EnergyLandia, který nyní pořídíte za akční cenu 549 Kč osoba.

EnergyLandia za 549 Kč - akční sleva na zájezd do TOP zábavního parku v Polsku

Vytvořil rodinnazabava.cz v Slevy zábavní parky · 26/7/2016 14:07:44
Tags: EnergyLandiazájezdslevaparkakcezábava
EnergyLandia Sleva 27% na zájezd!!! Chcete si s přáteli nebo s dětmi užít prima bláznění na prvotřídních zábavních atrakcích v parku EnergyLandia za výhodnou cenu? Pak vám vřele doporučujeme akční autobusový zájezd do polského rodinného parku EnergyLandia, který vám nabídne vše, co od moderního zábavního parku očekáváte...

Chcete prožít neobvyklou dovolenou s dětmi? Zkuste zábavnou klubovou dovolenou!

Vytvořil rodinnazabava.cz v Tip na prázdniny · 23/7/2016 19:22:03
Tags: miniklubdětskýklubklubovádovolenáanimaceklubovéhotelyhotelsklubem
Prožijte konečně pravou rodinnou dovolenou u moře, na které si odpočinete a děti se báječně zabaví v dětském klubu, který je součástí hotelu, v němž budete ubytovaní. O dětskou zábavu se zde starají čeští animátoři, kteří si s dětmi hrají, malují, zpívají a pořádají soutěže. V čase dětské zábavy v klubu si rodiče mohou udělat čas na sebe a využít chvíle bez dětí k odpočinku a relaxaci na pláži, v bazénu, ve vířivce...

Rodinný zájezd na zážitkovou jízdu Ledovcovým vlakem přes švýcarské Alpy až do Itálie, nyní v akci za 1 790 Kč!

Vytvořil rodinnazabava.cz v Výlet se slevou · 23/7/2016 18:35:49
Tags: ŠvýcarskoItálierodinnývýletzájezdseslevouBerninaexpressledovcovývlakAlpy
Překrásný rodinný výlet do Švýcarska na zážitkovou jízdu panoramatickým vlakem Bernina Express s výhledem na nedotčenou horskou krajinu Švýcarských a Italských Alp, se zastávkami v St. Moritz a Lombardie - Tirano s basilikou.
Další

Komerční sdělení

Design & Copyright © 2013 - 2016 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Rodinnou zábavu monitoruje:   

NAVRCHOLU.cz

SKOK NAHORU

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky