Blog - rodinnazabava.cz

 Hledat 
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Chcete prožít neobvyklou dovolenou s dětmi? Zkuste zábavnou klubovou dovolenou!

Vytvořil rodinnazabava.cz v Tip na prázdniny · 23/7/2016 19:22:03
Tags: miniklubdětskýklubklubovádovolenáanimaceklubovéhotelyhotelsklubemToužíte prožít letošní letní dovolenou u moře zcela jinak, neboť jste loni na dovolené nebyli spokojeni, protože byla nudná a děti vás z důvodu chybějících možností k jejich zabavení, hodně zlobili? Děsí vás představa, že byste si měli opět zopakovat dovolenou plnou křiku vašich dětí nebo naříkání typu mami / tati / babičko, mě to tu nebaví?

Nezoufejte a vyrazte za odpočinkem i zábavou na klubovou dovolenou plnou smíchu, nadšení a radosti, kde si budete moci konečně vychutnat tu pravou pohodu, jaká má na dovolené být. Dětskému křiku, pláči, nudě a starostem, je konec...

Buďte vítáni na klubové dovolené, v hotelu s dětským klubem a s animačními programy, kde najdou děti a junioři mnohem více možností k zábavě, než jen písek a moře!Co je klubová dovolená v klubovém hotelu?

Ve vybraných hotelech nabízejí cestov
ní kanceláře služby klubové dovolené, to znamená, že v hotelu je k dispozici rodinám klub, jehož cílem je zpestření vaší společné dovolené.

D
ěti i mládež se budou v klubu bavit s českými animátory a vy rodiče můžete buď přihlížet jak se děti baví, nebo si v čase bez dětí užívat rajskou dovolenou: božský klid na pláži, hýčkání ve wellness centru, pohodu u bazénu, na pokoji, ve vířivce....


V rámci klubů se pořádají denní i večerní programy - různé soutěže, hry, sportovní i zábavné aktivity, diskotéka, karaoke... Děti si budou moci hrát, malovat, soutěžit, zpívat, tančit a dovádět se svými kamarády a animátory. Zábava probíhá v klubové místnosti, venku na zahradě nebo na pódiu, u bazénu či na pláži.A
nimátoři organizují kromě aktivit pro děti i sportovní a zábavné aktivity pro dospělé. Přijďte se pobavit a zasmát na zábavný večer pro dospělé nebo si stylově zahrát tenis, golf, vodní pólo v bazénu, či plážový volejbal u moře.Klubové hotely nabízejí nejen zábavu s animátory, ale i jiné výhody, například
All inclusive stravování s dětským menu, možnost si zapůjčit různé vybavení a potřeby pro děti, jako je dětská židlička, baby set, nočník, hračky na písek apod.Atraktivním lákadlem klubových hotelů jsou také vlastní aquaparky, bazény a dětská brouzdaliště, které nabízejí dětem i dospělým obrovskou vodní zábavu na skluzavkách, vodních atrakcích atd.Všichni hosté mají u bazénu k dispozici bar, kde se mohou občerstvit (v rámci All inclusive zdarma). Děti si zajisté nenechají ujít zmrzlinu, limonádu, zákusek či
ovocný koktejl a rodiče kávičku, pivečko....

Dovolená v hotelu s dětským klubem
se stává mezi rodiči čím dál oblíbenější. A není divu, když je o vaše děti dokonale postaráno, zatímco si mamka s taťkou užívává plážovou pohodičku a božský klid za doprovodu tichého šplouchání vln.Dovolená v klubovém hotelu je jednoznačně nejlepší volbou pro rodinu s dítětem či s dětmi, neboť nabízí vše, pro prožití bezstarostné rodinné dovolené plné zábavy, pohody a odpočinku.

Dětské kluby a Junior kluby jsou převážně organizovány pro děti od 4 do 15 let. Některé hotely nabízejí zábavné vyžití i pro starší děti a
mládež od 12 do 18 let v TeenZone nebo v Teen klubu či Young klubu. Chystáte-li se na dovolenou s puberťákem, pak vám vřele doporučujeme hotel Olympic Lagoon Resort na Kypru, se skvělou zábavou pro teenagery.

Máte-li dítě mladší
než 4 roky, není důvod, aby jste se vzdávali takovéto příjemné dovolené. Ve vybraných klubových hotelech myslí i na rodinu s maličkými dětmi a nabízí zde různé služby a programy speciálně zaměřené na rodiče s miminkem a prcky do 4 let. V rámci těchto služeb se můžete setkat i s mini kluby či baby kluby.

Objevte nové možnosti klubové dovolené u moře a užijte si nikdy nekončící zábavu i oblíbené aktivity přesně podle vašich představ v těchto populárních letních destinacích, z nichž nejoblíbenější je pro rok 2016:Zdroj fotografií:
V článku byly použity fotografie z vlastní databáze a fotografie autora Mac Hotely, které najdete zde. Autorovi tímto děkujeme.

Rodinný zájezd na zážitkovou jízdu Ledovcovým vlakem přes švýcarské Alpy až do Itálie, nyní v akci za 1 790 Kč!

Vytvořil rodinnazabava.cz v Výlet se slevou · 23/7/2016 18:35:49
Tags: ŠvýcarskoItálierodinnývýletzájezdseslevouBerninaexpressledovcovývlakAlpy
Překrásný rodinný výlet do Švýcarska na zážitkovou jízdu panoramatickým vlakem Bernina Express s výhledem na nedotčenou horskou krajinu Švýcarských a Italských Alp, se zastávkami v St. Moritz a Lombardie - Tirano s basilikou.

Tipy na nejlepší koupačku pro rodinu s dětmi aneb koupaliště, aquaparky a termály, které musíte navštívit!

Vytvořil rodinnazabava.cz v Tipy na dárky · 1/7/2016 17:38:57
Tags: aquaparkdovolenasaquaparkemaquaparkyvodníatrakceakvaparkydárekvysvědčení

EnergyLandia od 247 Kč - akční sleva na vstupenku a zájezd do TOP zábavního parku v Polsku

Vytvořil rodinnazabava.cz v Slevy zábavní parky · 10/6/2016 20:32:47
Tags: EnergyLandiazábavníparkPolskoslevavstuplevnýzájezd
Vydejte se za parádní zábavou do polského zábavního parku EnergyLandia a využijte akční slevu na vstupenky, které nyní pořídíte se slevou až 23%, tedy za cenu od 247 Kč... Neváhejte rovněž využít slevu 27% na autobusový zájezd do zábavniho parku EnergyLandia, který nyní pořídíte za akční cenu 549 Kč osoba.

MÁNIE SLEV EURONICS: užijte si své nákupy v týdenní slevové akci

Vytvořil rodinnazabava.cz v Zajímavosti · 25/5/2016 02:46:42
Tags: manieslevslevyelektroslevamobilyeuronics
Udělejte radost dětem i sobě - pořiďte si s 20% slevou věci do domácnosti či na dovolenou. Pořiďte dětem ve slevě potřeby na tábor nebo dárek za vysvědčení. Slevová akce MÁNIE SLEV probíhá 7 dní od středy 25.5. do středy 31.5.2016.
Další

Komerční sdělení

Design & Copyright © 2013 - 2016 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Rodinnou zábavu monitoruje:   

NAVRCHOLU.cz

SKOK NAHORU

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky