Blog - rodinnazabava.cz

 Hledat 
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Delfinárium a ZOO Norimberk autobusem jen za 699 Kč ( Sleva zájezdu 28% )

Vytvořil rodinnazabava.cz v Výlet se slevou · 6/9/2016 14:22:39
Tags: zoodelfináriumslevaakceNěmeckoNorimberkprodětivýletzájezdTIP na báječný výlet do Německa za zvířátky, vodními živočichy a případně i krásami města Norimberk.

Nevíte, jakou zábavu vymyslet na víkend pro Vaše děti
? Přemýšlíte nad dárkem pro vašeho syna, dceru nebo vnoučata? Chcete své děti mile překvapit?

A co třeba podniknout rodinný výlet za hranice ČR, do úchvatného světa zvířat a mořských živočichů, kde p
rožijete všichni společně nádherný den v překrásné zoologické zahradě s unikátním delfináriem a jedinečnou atmosférou historického města.

Děti zvířátka milují, tudíž není nic krásnějšího, než jim udělat radost výletem do největšího německého delfinária a nádherné ZOO v Norimberku
.

Dopřejte dětem i sobě vidět na vlastní oči zábavnou show cvičených delfínů, kapustňáků a legračních lachtanů. Děti budou nadšené...

C
elodenní zážitkový autobusový zájezd můžete nyní pořídit v unikátní akci s 28% slevou, jen za 649 Kč na osobu, z původních 899 Kč.

Součástí akční nabídky je doprava zájezdovým autobusem, transfer ZOO / Delfinárium – centrum Norimberk a služby průvodce.

Vstupenka do ZOO a delfinária není v ceně - Vstupné pro dospělou osobu na skupinovou slevu činí 11,50 € a pro děti 4 -13 let 5,- €. Možno zakoupit v autobuse.

Termín zájezdu:

17. 9. 2016
24. 9. 2016


Odjezdová místa:

Praha, Beroun, Rozvadov a Plzeň.


Nenechte si ujít tuto mimořádnou slevu, díky
které ušetříte 250 Kč na osobu
>>TIP:
Po návštěvě Delfinária se můžete rozhodnout, zda zůstanete v ZOO a podíváte se na všechna zvířátka, nebo zda se vydáte za krásami města Norimberk, kde si užijete svůj individuální program. Děti budou nadšené například muzeem hraček.

Více
informací o této nádherné Zoologické zahradě a unikátním Delfináriu, se dozvíte v našem průvodci věnovaném ZOO a Delfináriu Norimberk, kde najdete informace, zajímavosti, videa, fotky, zájezdy atd.
EnergyLandia zájezd za akční cenu 1 790 Kč včetně celodenní vstupenky!!! Halloweenský termín...

Vytvořil rodinnazabava.cz v Slevy zábavní parky · 1/9/2016 21:07:44
Tags: EnergyLandiazájezdslevaparkakcezábava
EnergyLandia Sleva 28% na zájezd!!! Chcete si s přáteli nebo s dětmi užít prima bláznění na prvotřídních zábavních atrakcích v polském zábavním parku EnergyLandia za výhodnou cenu? Pak Využijte tuto mimořádnou slevu na zájezd do parku ENERGYLANDIA, která vám ušetří 709 Kč na osobu..

EnergyLandia od 249 Kč - mimořádná sleva na vstupenku do polského zábavního parku

Vytvořil rodinnazabava.cz v Slevy zábavní parky · 1/9/2016 20:00:47
Tags: EnergyLandiazábavníparkPolskoslevavstuplevnýzájezd
Vydejte se za parádní zábavou do polského zábavního parku EnergyLandia a využijte akční slevu na vstupenky, které nyní pořídíte se slevou až 33%, tedy za cenu od 249 Kč... Neváhejte rovněž využít slevu 27% na autobusový zájezd do zábavniho parku EnergyLandia, který nyní pořídíte za akční cenu 549 Kč osoba.

Skvělé únikové hry pro rodinu s dětmi od 10 let, partu přátel, kolegy, studenty...

Vytvořil rodinnazabava.cz v Tip na aktivity pro rodiny s dětmi · 18/8/2016 18:24:10
Tags: únikováhraslevaúnikovéhryzábavaprorodinuhrátvPraze
Pojďte si zahrát oblíbenou únikovou hru v Praze, při které se báječně zabaví děti i dospělí. Vydejte se na pořádnou rodinnou zábavu plnou dobrodružství, úkolů, záhad a napětí, prostřednictvím únikových her...

Chcete prožít neobvyklou dovolenou s dětmi? Zkuste zábavnou klubovou dovolenou!

Vytvořil rodinnazabava.cz v Tip na prázdniny · 23/7/2016 19:22:03
Tags: miniklubdětskýklubklubovádovolenáanimaceklubovéhotelyhotelsklubem
Prožijte konečně pravou rodinnou dovolenou u moře, na které si odpočinete a děti se báječně zabaví v dětském klubu, který je součástí hotelu, v němž budete ubytovaní. O dětskou zábavu se zde starají čeští animátoři, kteří si s dětmi hrají, malují, zpívají a pořádají soutěže. V čase dětské zábavy v klubu si rodiče mohou udělat čas na sebe a využít chvíle bez dětí k odpočinku a relaxaci na pláži, v bazénu, ve vířivce...
Další

Komerční sdělení

Design & Copyright © 2013 - 2016 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Rodinnou zábavu monitoruje:   

NAVRCHOLU.cz

SKOK NAHORU

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky