Delfinárium a ZOO Norimberk autobusem jen za 669 Kč - Inspirace na zábavu pro děti a rodiče - rodinnazabava.cz

 Hledat 
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Delfinárium a ZOO Norimberk autobusem jen za 669 Kč

Vytvořil rodinnazabava.cz v Výlet se slevou · 19/2/2017 14:22:39
Tags: zoodelfináriumslevaakceNěmeckoNorimberkprodětivýletzájezdTIP na báječný výlet do Německa za zvířátky, vodními živočichy a případně i krásami města Norimberk.

Nevíte, jakou zábavu vymyslet na víkend pro Vaše děti
? Přemýšlíte nad dárkem pro vašeho syna, dceru nebo vnoučata? Chcete své děti mile překvapit?

A co třeba podniknout rodinný výlet za hranice ČR, do úchvatného světa zvířat a mořských živočichů, kde p
rožijete všichni společně nádherný den v překrásné zoologické zahradě s unikátním delfináriem a jedinečnou atmosférou historického města.

Děti zvířátka milují, tudíž není nic krásnějšího, než jim udělat radost výletem do největšího německého delfinária a nádherné ZOO v Norimberku
.

Dopřejte dětem i sobě vidět na vlastní oči zábavnou show cvičených delfínů, kapustňáků a legračních lachtanů. Děti budou nadšené...

C
elodenní zážitkový autobusový zájezd můžete nyní pořídit v unikátní akci s 25% slevou, jen za 669 Kč na osobu, z původních 890 Kč.

Součástí akční nabídky je doprava zájezdovým zahraničním autobusem s klimatizací, DVD a WC, pojištění CK a služby průvodce CK.

Vstupenka do ZOO a delfinária není v ceně - Vstupné pro dospělou osobu a děti nad 13 let činí na skupinovou slevu 11,50 €, pro děti 4 -12.99 let 4.80, malé děti do 3.99 roků zdarma. Vstupenky možno zakoupit v autobuse.

Termín zájezdu:

so
13. 5. 2017

Odjezdová místa:

Praha, Beroun a Plzeň.


Nenechte si ujít tuto mimořádnou slevu, díky
které ušetříte 221 Kč na osobu
>>TIP:
Po návštěvě Delfinária se můžete rozhodnout, zda zůstanete v ZOO a podíváte se na všechna zvířátka, nebo zda se vydáte za krásami města Norimberk, kde si užijete svůj individuální program. Děti budou nadšené například muzeem hraček.

Více
informací o této nádherné Zoologické zahradě a unikátním Delfináriu, se dozvíte v našem průvodci věnovaném ZOO a Delfináriu Norimberk, kde najdete informace, zajímavosti, videa, fotky, zájezdy atd.
Bez komentářů

 

Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Rodinnou zábavu monitoruje:  

NAVRCHOLU.cz

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky