Delfinárium a ZOO Norimberk autobusem jen za 699 Kč ( Sleva zájezdu 28% ) - Blog - rodinnazabava.cz

 Hledat 
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Delfinárium a ZOO Norimberk autobusem jen za 699 Kč ( Sleva zájezdu 28% )

Vytvořil rodinnazabava.cz v Výlet se slevou · 6/9/2016 14:22:39
Tags: zoodelfináriumslevaakceNěmeckoNorimberkprodětivýletzájezdTIP na báječný výlet do Německa za zvířátky, vodními živočichy a případně i krásami města Norimberk.

Nevíte, jakou zábavu vymyslet na víkend pro Vaše děti
? Přemýšlíte nad dárkem pro vašeho syna, dceru nebo vnoučata? Chcete své děti mile překvapit?

A co třeba podniknout rodinný výlet za hranice ČR, do úchvatného světa zvířat a mořských živočichů, kde p
rožijete všichni společně nádherný den v překrásné zoologické zahradě s unikátním delfináriem a jedinečnou atmosférou historického města.

Děti zvířátka milují, tudíž není nic krásnějšího, než jim udělat radost výletem do největšího německého delfinária a nádherné ZOO v Norimberku
.

Dopřejte dětem i sobě vidět na vlastní oči zábavnou show cvičených delfínů, kapustňáků a legračních lachtanů. Děti budou nadšené...

C
elodenní zážitkový autobusový zájezd můžete nyní pořídit v unikátní akci s 28% slevou, jen za 649 Kč na osobu, z původních 899 Kč.

Součástí akční nabídky je doprava zájezdovým autobusem, transfer ZOO / Delfinárium – centrum Norimberk a služby průvodce.

Vstupenka do ZOO a delfinária není v ceně - Vstupné pro dospělou osobu na skupinovou slevu činí 11,50 € a pro děti 4 -13 let 5,- €. Možno zakoupit v autobuse.

Termín zájezdu:

17. 9. 2016
24. 9. 2016


Odjezdová místa:

Praha, Beroun, Rozvadov a Plzeň.


Nenechte si ujít tuto mimořádnou slevu, díky
které ušetříte 250 Kč na osobu
>>TIP:
Po návštěvě Delfinária se můžete rozhodnout, zda zůstanete v ZOO a podíváte se na všechna zvířátka, nebo zda se vydáte za krásami města Norimberk, kde si užijete svůj individuální program. Děti budou nadšené například muzeem hraček.

Více
informací o této nádherné Zoologické zahradě a unikátním Delfináriu, se dozvíte v našem průvodci věnovaném ZOO a Delfináriu Norimberk, kde najdete informace, zajímavosti, videa, fotky, zájezdy atd.
Bez komentářů


Komerční sdělení

Design & Copyright © 2013 - 2016 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Rodinnou zábavu monitoruje:   

NAVRCHOLU.cz

SKOK NAHORU

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky