IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU zahraniční dovolená s nejmenšími dětmi


klubový hotel Olympic Lagoon Resort
Agia Napa > KyprHotel ideální pro rodiny s dětmi ve věku od 1/2 roku až po teenegry

Dovolená na Kypru pro rodinu s malým miminkem od 6 měsíců i pro rodinu s dětmi do 18-ti let, v klubovém hotelu s nejlepším rodinným zázemím.


Prožijte báječnou a ničím nerušenou dovolenou u moře s vašimi nejmenšími i dospívajícími ratolestmi, v luxusním hotelu Olympic Lagoon Resort s Funtazie dětským klubem a mládežnickým klubem s hernou pro teenagery. Nechybí zde ani hotelový klub zdraví, který vám nabízí posilovnu, saunu a jacuzzi. Díky klubům a jejich programům s českými animátory, se stane vaše dovolená na Kypru skutečným odpočinkovým i zábavním rájem.

Olympic Lagoon Resort leží ve svěží tropické zahradě, pouhých 100 metrů od krásné pláže Landa, na okraji letoviska Agia Napa. V rozlehlé tropické zahradě s palmami na vás čeká 7 různých sladkovodních bazénů, některé z nich s vodopády, oddělený dětský sladkovodní bazén se skluzavkou v podobě pirátské lodi, líná řeka pro děti do 140 cm, vodní vířivky, bazén ve tvaru laguny se skálou,  lehátka, slunečníky a osušky zdarma, lobby bar s WiFi zdarma, bar s terasou a dětské hřiště v zahradě. Pro milovníky sportu je zde také fotbalové hřiště skutečné velikosti, 2 tenisové kurty s umělým osvětlením a pro vyznavače večerní zábavy též noční zábavní program.

Kdy probíhá klub v češtině?
Animační program Funtazie klub
pro děti i dospělé s českými animátory probíhá v období červen - září 2019.

Zábava pro
teenagery
Hotelový klub pro teenagery ve věku 12–18 let s nejrůznějšími druhy zábavy
: hi-tech arkáda, internet café, cool club včetně zábavy a nealkoholických nápojů (vstup za poplatek).

Služby pro nejmenší

Dětská postýlka zdarma, dětská stolička v hlavní restauraci, dětský oddělený sladkovodní bazén se skluzavkami, hotelový babysitting za poplatek, na vyžádání.


Důraz na maximální pohodlí malých i velkých návštěvníků a kvalitu hotelových služeb, je v moderním, nově zrekonstruovaném klubovém hotelu Olympic Lagoon Resort všudypřítomný, díky čemuž se stal mezi rodinnou klientelou velice oblíbený. Poznejte i vy se svou rodinou přednosti tohoto hotelu a prožijte nezapomenutelnou dovolenou na Kypru!

Více informací o hotelu a jeho službách získáte u jednotlivých zájezdů níže:

Našli jsme pro vás nabídku leteckých zájezdů do hotelu Olympic Lagoon Resort od českých, německých a rakouských cestovek.

Klubový hotel Olympic Napa Lagoon Resort od od německých a rakouských cestovních kanceláří s odlety z Vídně, Drážďan a případně i dalších letišť dle nabídky.Klubový hotel Olympic Lagoon Resort od českých cestovních kanceláří s odlety z Prahy.

Návrat na obsah