IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU zahraniční dovolená s nejmenšími dětmi


Klubový hotel Playa Garden****
Mallorca, ŠpanělskoHotel vhodný pro rodiny s dětmi ve věku od 1/2 roku až po teenegry


Dovolená pro celou rodinu s nejmenšími dětmi od 6 měsíců a více, ve Španělsku na Mallorce v klubovém hotelu
Důraz na kvalitu služeb a maximální pohodlí návštěvníků, je v hotelu Playa Garden všudypřítomný, což nejlépe dokládá oblíbenost hotelu a jeho programů mezi rodinnou klientelou.

Poloha hotelu uprostřed zeleně a přímo u krásné pláže Playa de Muro, opalovací terasa s lehátky a slunečníky zdarma, vstřícný a pohostinný personál, dokonalý servis s vynikající úrovní, hotelové pokoje a prostory poskytující veškeré pohodlí, moderní wellness a SPA centrum, menu pro děti, služby spojené s hlídáním ratolestí, dětský bazén, hřiště, pestré animační programy plné her i zábavy - miniklub (4–12 let), sportovní hry a spousta dalších aktivit. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (zdarma).


To vše dohromady učiní z vaší dovolené - nezapomenutelnou dovolenou. Dokonalé zázemí pro vaší veselou dovolenou strávenou ve znamení zábavy a her, při které se nikdo nebude ani trošku nudit, vám nabízí klubový hotel Playa Garden., kde jste srdečně vítáni. Více informací o hotelu a jeho službách získáte u jednotlivých zájezdů níže:

Dovolenou s pobytem v hotelu Playa Garden nabízejí tyto cestovní kanceláře: CK Fischer, Neckermann, TUI, LMX Touristik, Bucher reisen, Dertour a dalš
Mohlo by vás také zajímat:

Be Live Experience Turquesa

Varadero, Kuba
9.5.-16.5.2021
Strava: All Inclusive
Cena zájezdu: 36 210 Kč
Sleva: 0%
Doprava: Letecky (Praha)

Počet hvězdiček: 4, Hodnocení: 4
Hotel na mapě›


Další nabídky pobytů a zájezdů od INVIA.cz
Návrat na obsah