veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU Zábavné hry a kurzy
ZAHRADNÍ DĚTSKÁ ZÁBAVA

aneb dětský sen, před domem... houpačky, pískoviště...


Dětská zahradní hřiště se stala jedním z největších hitů za posledních pár let. A je jasné proč. Zahradní hřiště dává holčičkám i chlapečkům prostor ke kvalitní a zdravé hře, zábavě a veselým hrátkám, přímo před domem. Dětem dělá čas strávený na dětském zahradním hřišti velkou radost, a rodiče tak mají děti pěkně pod dohledem. Navíc se hřiště pro děti, zejména je-li dřevěné, stává hezkým zahradním doplňkem.


Rádi bychom Vám představili k
valitní certifikované a bezpečné dřevěné hřiště české výroby - CUBS, které dokonale poslouží k zabavení Vašich dětí po celý den. Na hřišti si můžete i vy rodiče s dětmi kdykoliv hrát. Každá z nabízených hracích sestav je vyrobena z kvalitních materiálů, které zabezpečují hřišti dlouholetou životnost a navíc i bez jakýchkoliv známek opotřebení.
Dopřejte svým dětem
se houpají na houpačkách, klouzají na skluzavce, dělají bábovičky z písku a zažijí spoustu báječné legrace při hraní si na tomto moderním hracím hřišti.

Dětská hřiště CUBS splňují náročné testy certifikátu „Bezpečná hračka“.

Všechny výrobky, z kterých je hřiště CUBS sestaveno, jsou přísně testovány a schvalovány k použití v souladu s nejnovějšími evropskými normami a požadavky.

Ani jeden z komponentů hřiště není vyroben v Číně!


J
ednoduchá konstrukce Vám umožní velice snadno dětské hřiště postavit vašim dětem na zahradě (hrací sestavu zvládne postavit každý) a pomocí volitelných doplňků a přídavných modulů, které zpestří zábavu vašich dětí, hřiště v budoucnu dále rozšiřovat k obrazu svému i dětí.

Hřiště CUBS, jsou cenově nejdostupnější a nejrychleji sestavitelná dětská hrací hřiš současnosti a navíc v moderním designu.

Prodejce dětských hřišť CUBS, nabízí několik základních sestav, jejichž součástí je i ve
škerý potřebný spojovací materiál, úchyty a návod na sestavení. K vybrané základní sestavě lze postupně přidávat další moduly a doplňky CUBS, například: houpačku (populární je CUBS hnízdo), lezecí stěnu, dalekohled nebo kormidlo k připevnění na konstrukci dětského hřiště, domeček, věž s obchůdkem, prolézačky, pískoviště...

Zkrátka záleží na tom, jakou sestavu dětem pořídíte - každá obsahuje něco jiného a poté můžete hřiště rozšiřovat o nové hrací prvky.

Moto výrobce zní „...plníme jejich sny.“ Tak jim ten jejich sen splňte i vy rodiče...  

Rozhodnutí, jak udělat dětem venkovní zábavu, je jen na vás rodičích. Jisté je, že děti nadchnete hlavně hřištěm, na kterém si pořádně zadovádí. Určitě by na hřišti neměla chybět skluzavka, šplhací tyč, houpačka,
houpací kruhy nebo houpací lano a samozřejmě pískoviště a nejlépe i domeček, v kterém se děti schovají před deštěm, sluncem, mohou si zde udělat s kamarády piknik a nebo mohou v domečku holčičky vařit a pečovat o panenku a hoši kutit.

Hřiště by mělo být hezky barevné, takže na volbě barev si určitě dejte také záležet. Hřiště by mělo působit celkově veselým dojmem.


TIP

Můžete také pořídit dětem třeba jen houpačku nebo pískoviště, nemusíte ihned pořizovat celé hřiště. Podívejte se na tyto úžasné hračky pro holčičky i chlapečky:

dětské zahradní a venkovní hračky

zahradní domečky a nábytek
Autor článku: redakce www.rodinnazabava.cz

Vytvořeno s pro radost


Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

NAVRCHOLU.cz

PARTNEŘI RODINNÉ ZÁBAVY

invia.cz, esennce.cz, firmanazazitky.cz, chata.cz, booking.com, flixbus.cz, interhome.cz, pepa.cz, hyperslevy,cz a další...

a řada dalších...
Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

Návrat na obsah