IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU Zábavné hry a kurzy


VENKOVNÍ HRY PRO DĚTI A RODIČE
aneb hraje si celá rodina venku...K rodinné zábavě patří i hry rodičů s dětmi. A pokud vládne venku hezké počasí, není nic lepšího, než-li si jít hrát ven. Děti se zajisté velice těší na možnost trávit celý den venku řáděním se sourozenci a kamarády na domácím dětském zahradním hřišti s houpačkou, skluzavkou i pískovištěm, a také na vaselé skákání na trampolíně či na bláznivé dovádění na nafukovaví skákací atrakci, jako je např. skákací hrad nebo skákací a koupací aquapark.

Avšak je tu i další možnost venkovní dětské zábavy, kterou děti obzvláště milují, a tou jsou zábavné venkovní hrátky s rodiči nebo i s prarodiči. Na tyto okamžiky se naše děti těší snad ze všeho nejvíce...

A protože pod pojmem venkovní hra si můžeme představit všelicos, jelikož možností her je opravdu hodně, zaměříme se jen na ty nejlepší a nejoblíbenější venkovní hry, tzv. outdoor hry nebo také zahradní hry, které můžeme společně s našimi dětmi hrát na zahradě, v parku, některé i na pláži a pod. Připomeneme si také některé tradiční venkovní hry (nejen) pro děti. Příjemné čtení.


Dětské hrátky desítky let zpátky
Vzpomínáte si, jaké hry jste v dětství hráli? A pokud ano, pamatujete si ještě přesná pravidla? A chcete si oživit vzpomínky abyste si mohli s dětmi zahrát tyto báječné a jednoduché hry třeba na chalupě nebo v lese? Tak to si rozhodně přečtěte článek Dětské hrátky desítky let zpátky, který se věnuje výhradně těmto tradičním super hrám pro kluky a holky a jejich pravidlům. Oživte si vzpomínky na dětství a zaskákejte si s dětmi panáka nebo si společně zahrajte na slepou bábu či Honzo vstávej...

Atraktivní sportovní a společenské venkovní hry
Hrát si venku hry ve zvětšené podobě deskových her, které známe z dětství, když jsme je hrávali s rodiči nebo s kamarády u stolu, nebo je dnes hrajeme s našimi dětmi, to je teprve zážitek!

Mezi hrami najdete oblíbené člověče nezlob se, zahradní minigolf, hookbruč, ruské kuželky, šachy... Zkrátka vám v článku Venkovní společenské hry představíme výčet těch nejlepších her, které se dají hrát venku - na zahradě, v parku, v rekreačním středisku, v lese, na pláži..., nebo třeba i v místnosti, když je venku nevlídno a prší. Tyto vekovní hry jsou určeny pro děti i dospělé a tudíž jsou ideální jak k rodinné zábavě, nebo-li hře rodičů s dětmi, tak i k zábavě dospělých nebo-li na zahradní párty s přáteli... Celou rodinu hraní venkovních her naprosto dokonale zabaví a všichni při hře a turnajích zažijete spoustu legrace. Seznamte se v článku o venkovních hrách s druhy her a jejich pravidly.
Návrat na obsah