veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU Disneyland Paris


Virtuální prohlídka Disneyland parku v Paříži

Než se vydáte na výlet do zábavního parku Disneyland, máte u nás jedinečnou možnost se virtuálně projít po parku a seznámit se tak s Disneylandem v reálu. Při virtuální procházce v Disneylad parku uvidíte vše kolem sebe, nad i pod sebou tak, jako byste se v parku právě teď procházel/a. Při prohlídce používejte šipky, klikejte do míst, kam se chcete podívat a případně znaménkem + přibližujte a znaménkem - oddalujte obraz. Režim celé obrazovky spustíte bílým tlačítkem, které najdete v horním rohu napravo. Bavte se ...
Zvětšit mapu


Projít se virtuálně po Disneyland parku prostřednictvím portálu rodinnazabava.cz může zkrátka každý, koho zajímá jak park Disneyland vypadá. Prohlédnout si park z pohodlí domova a podívat se na atrakce, restaurace, zámek a pod.,  můžete zkrátka vy všichni, kteří se do Disneyland parku chystáte na zábavný výlet a nebo naopak Disneyland nemůžete navštívit např. z finančních, zdravotních nebo jiných důvodů.

Vytvořeno s pro radost


Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

NAVRCHOLU.cz

PARTNEŘI RODINNÉ ZÁBAVY

invia.cz, esennce.cz, firmanazazitky.cz, chata.cz, booking.com, flixbus.cz, interhome.cz, pepa.cz, hyperslevy,cz a další...

a řada dalších...
Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

Návrat na obsah