veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU Marineland a Aquasplash

Virtuální prohlídka parků Marineland a AquaSplash ve Francii

Než se vydáte na výlet do těchto parků, máte u nás jedinečnou možnost se virtuálně projít po vodním světě AquaSplash i mořském světě Marineland a seznámit se tak s parky v reálu. Při virtuální procházce vodním světem AquaSplash a mořským světem Marineland uvidíte vše kolem sebe, nad i pod sebou tak, jako byste se v parku právě teď procházel/a. Prozkoumejte každý kout, podívejte se na atrakce i show. Při prohlídce používejte šipky, klikejte do míst, kam se chcete podívat a případně znaménkem + přibližujte a znaménkem - oddalujte obraz. Režim celé obrazovky spustíte bílým tlačítkem, které najdete v horním rohu napravo. Bavte se ...

br />

Zvětšit mapu


Projít se virtuálně po Marineland a AquaSplash parku prostřednictvím portálu rodinnazabava.cz může zkrátka každý, koho zajímá, jak park Marineland a AquaSplash vypadá. Prohlédnout si park z pohodlí domova a podívat se na atrakce, bazény, restaurace a pod., můžete zkrátka vy všichni, kteří se do těchto úžasných parků chystáte na zábavný výlet a nebo naopak tyto vodní světy nemůžete navštívit např. z finančních, zdravotních nebo jiných důvodů.

Vytvořeno s pro radost


Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

NAVRCHOLU.cz

PARTNEŘI RODINNÉ ZÁBAVY

invia.cz, esennce.cz, firmanazazitky.cz, chata.cz, booking.com, flixbus.cz, interhome.cz, pepa.cz, hyperslevy,cz a další...

a řada dalších...
Design & Copyright © 2013 - 2018 by rodinnazabava.cz. Všechna práva vyhrazena. | Vzkaz redakci. | Kontakt | Monitoring webu:  

Návrat na obsah