IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU Hansa-Park

Nejlepší zábava v odpočinkovém a rodinném Hansa Parku na pobřeží Baltského moře
Pojeďte s rodinou či přáteli do tematického zábavního parku Hansa park - světa úsměvů a skvělé rodinné zábavy, kterému byla udělena pečeť kvality „OK für Kids“ od německé agentury pro ochranu dětí a TÜV Nord.
Moderní zábavní park Hansa leží v Německu ( Šlesvicko-Holštýnsko ), 80 kilometrů severně od Hamburku ve městě Sierksdorf, přímo v Lübeckém zálivu na pláži Baltského moře. V letních měsících tak můžete spojit návštěvu parku s koupáním v moři nebo v tomto idylickém prostředí se zábavním parkem na dosah, prožít pohodovou a veselou dovolenou.

Hansa park nabízí svým malým i velkým návštěvníkům příjemně strávený den plný zábavy a dobrodružství, v krásném přírodním prostředí, již od roku 1977. Rozkládá se na ploše 46 ha a každoročně sem zavítá zhruba 1 milion návštěvníků. Hansa park právem patří mezi TOP 10 nejlepších zábavních parků v Německu.
Těšit se můžete na jedinečné vodní, pohodové, dětské i adrenalinové atrakce (horské dráhy 7, vodní dráhy 8, kolotoče včetně 85 metrů vysokého kolotoče s dechberoucím výhledem na širé moře a okolí, věže, houpačky včetně velkého houpacího zvonu...) a různá živá vystoupení, 3D laserovou světelnou show, 4D kino, Lanové centrum, představení kaskadérů či úžasné vystoupení s papoušky, lachtany a tučňáky, z kterého bude celá rodina okouzlena.

To vše rozděleno do jedenácti tematických světů, které vás zavedou například do země: Vzrušení, Dětí, Dobrodružství, Vikingů, Mexika, Evropy, na Starý jarmark, nebo do Vodního světa plného vodních atrakcí (top atrakce Super Splash) .
Fanoušci adrenalinu si zajisté nenechají ujít šílenou jízdu na super dráze Nessie, top dráze Der Schwur des Kärnan, která je hitem Hansa parku, a také na dalších úžasných atrakcích pro odvážné, které vám umožní zažít nepoznané šílenosti, jako například na vystřelovací dráze Fluch von Novgorod (Kataplektor), s kterou vylétnete vysoko do vzduchu rychlostí 100 km/h za pouhé 1,4 vteřiny a dolů budete klesat nejstrmějším pádem ve tmě (pokles o 97 stupňů). Tak strmý pokles na žádné jiné dráze po celém světě, nezažijete.

Podívejte se na video, které vás seznámí s parkem a atrakcemi

Na závěr si můžete všichni společně po dni plném zábavy a vzrušení, příjemně odpočinout v HANSA-Garden, kde najdete klid a pohodu mezi květinami a ve svěží zeleni.

V každém tematickém světě najdete jiné atrakce, zábavu, dobrodružství a vzrušení. Nechybí ani tematické občerstvení - oběd či svačina bude pro vás zážitkem, díky poutavému způsobu servírování.


CENA VSTUPENKY

  • Dospělí a mladiství: 37,50 €
  • Děti (4 - 14 let):  29.50 €
  • Děti (0 - 3 roky): zdarma
  • Senioři: 29.50 €

Se vstupenkou máte všechny jízdy a show zdarma.


OTEVÍRACÍ DOBA

  • březen - říjnen 9:00 - 18:00 hod.

Ve dnech mimořádných událostí otevřeno do 21:00 hod. (vybrané dny v září a říjnu)


MAPA / PLÁNEK PARKU KE STAŽENÍ

Klikněte na obrázek mapy, otevře se vám mapa v pdf formátu, kterou si můžete stáhnout.
HANSA-PARK RECENZE


Jak se vám líbilo v parku?


Iveta R.
Velmi pěkný a dobře udržovaný zábavní park. Rodiny s malými dětmi ocení nabídku atrakcí určených  pro menší děti. Ceny za stravování jsou přiměřené.

Petr B.
Moc se nám v Hansa parku líbilo. Strávili jsme tu příjemný den cca 6 hodin. Všechno bylo čisté a uklizené, voda je rovněž příjemná a teplá. V parku je mnoho zajímavých věcí a všechno je krásné. Ještě teď jsme z návštěvy parku nadšení a vzrušeni. Jídlo bylo velmi dobré a za skvělou cenu. Celkově je zde vše levné. V příštím roce až sem pojedeme na dovolenou, Hansa park opět navštívíme.

Simona M.
Hansa park je nejkrásnější zábavní park na severu Německa spolu s Heide parkem.
Zahrada je nádherná, skvělé terénní úpravy, každý od dítěte až po babičku si tu najde svou vhodnou atrakci či zábavu jako je např.  akrobacie, cirkusy a sledování 4D filmů. Nechybí tu restaurace a kavárny s nabídkou občerstvení za průměrné ceny.
Lokalita je blízko velkých měst: Hamburk, Lübeck a Kiel. Díky tomu lze návštěvu parku spojit s prohlídkou těchto měst.

Dalibor T.
Pěkný park. Každý rok sem s dětmi jezdíme. Hansa park má nejlepší horké dráhy a proto je hojně navštěvovaný. Díky tomu, se ale může stát, že budete déle stát ve frontě na jízdu, Každým rokem je v parku něco nového, je čistý včetně WC. Velká pochvala!!!

Autor článku: redakce www.rodinnazabava.cz
  Zdroj fotografií: HANSA-PARK Freizeit- und Familienpark GmbH & Co.KG

Návrat na obsah