IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU zábavní parky v Itálii

Itálie zábavní parky a aquaparky

Vydejte se s dětmi na výlet do některého z italských zábavních parků, které rodinám nabízejí kvalitní zábavní atrakce ve světě kouzel, fantazie a pohádek. Nenechte si ujít napínavá dobrodružství, vzrušující adrenalin a bláznivou zábavu pro malé i velké návštěvníky.

Jak se orientovat na portálu RODINNÁ ZÁBAVA v sekci zábavní parky v Itálii?


Vyberte si v menu po levé straně zábavní park v Itálii, v kterém plánujete strávit s přáteli či s rodinou zábavný den nebo dovolenou. Klikněte, a vstupte do sekce vybraného zábavního parku, kde po levé straně najdete:


1. Průvodce Vámi vybraným zábavním parkem v Itálii


V průvodci Vám přinášíme:

  • Veškeré informace o zábavním parku včetně recenzí

  • Video z parku

  • Fotografie z parku


2. Plánovač výletu do zvoleného italského zábavního parku

V plánovači si jednoduše v pohodlí domova můžete naplánovat výlet. Záleží na Vás, jakou formu zvolíte:

  • Nabídka organizovaných zájezdů - zde máte možnost si z nabídky zájezdů cestovních kanceláří vybrat 1 denní nebo vícedenní zájezd do vybraného italského zábavního parku. Ideální pro rodiny, které veškerý servis a organizaci nechají na CK. Součástí zájezdů jsou vstupenky do parku, doprava, u některých zájezdů i strava a v případě vícedenního zájezdu též ubytování, takže vám odpadá veškerá starost s výletem. Stačí jen pohodlně zarezervovat vhodný termín a pak už se jen těšit na zábavný výlet plný dobrodružství.


  • Nabídka ubytování v okolí zábavního parku - zde máte možnost si najít ubytování v hotelu, rodinném hotelu či apartmánu poblíž zábavního parku, v kterém plánujete strávit úžasný pobyt se svou rodinou. Ideální pro nezávislé cestovatele, kteří si vše rádi organizují a zařizují sami.


3. Cestovní pojištění


Při plánování výletu do zábavního parku v Itálii nezapomeňte na kvalitní cestovní pojištění do zahraničí. Nikdy totiž nevíte co se Vám nebo někomu z rodiny může na zahraniční cestě přihodit - ú
raz, ztráta zavazadel či dokladů..., nepříjemnosti, které se v zahraničí lépe snášejí s cestovním pojištěním než bez něj. I banální nečekaná událost pro Vás může bez pojištění představovat zbytečné vydání několika set až tisíc korun...

Nyní jste už jen krůček od perfektní zábavy nejen pro Vaše děti. Přejeme vám všem úžasné a nezapomenutelné zážitky :-)

Návrat na obsah