IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU ZOO a mořský svět Berlín

Berlínské Zoologické zahrady a Akvária
fotogalerie

Vstupte prostřednictvím nádherných fotek do světa zvířat a vodních živočichů. Podívejte se na série fotografií ze zoologické zahrady a Akvária Berlín, ZOO Tierpark Berlín a mořského světa AquaDom & SEA LIFE v Berlíně. Fotky můžete prohlížet kliknutím na snímek nebo posouvat šipkou.


Fotografie ZOO -Tierpark Berlín
V berlínské zoologické zahradě Tierpark můžete vidět řadu i hodně vzácných zvířat, volně pobíhající stáda kopytníků, velké vodní plochy pro vodní ptactvo a plameňáky a impozantní zvíře ubikace v přírodním stylu.


Fotografie ZOO Berlín
Berlín Zoologická zahrada (Německy: Zoologischer Garten Berlín) je nejstarší a nejznámější zoologická zahrada v Německu s nejucelenější sbírku zvířecích druhů na světě.


Fotografie ZOO-Aquarium Berlín
Berlínské Akvárium je součástí berlínské Zoologické zahrady, i když se samostatným vchodem z ulice.


Fotografie
AquaDom & SEA LIFE Berlín
Tento úchvatný vodní svět, jenž se nachází v samém srdci Berlína, vás zve na napínavou cestu podvodním tunelem do fascinujícího světa s více než 5.000 tvory z řek, moří a oceánů. A nejen to... Můžete si podržet kraba nebo hvězdici, či se zúčastnit krmení ryb a ostatních živočichů. Podívejte se na fotografie z návštěvy SEA LIFE s obrovským akváriem AquaDom ve tvaru válce.

Návrat na obsah