IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU ZOO a mořský svět Berlín
Zoologické zahrady a Akvária v Berlíně   video průvodce
Zavítejte do fascinujícího světa zvířat a vodních živočichů prostřednictvím videa. Podívejte se na video průvodce, který vás provede berlínskou zoologickou zahradou a Akváriem, zoologickou zahradou Tierpark - Berlín a mořským světem AquaDom & SEA LIFE v Berlíně.


1. Video ZOO a Akvárium Berlín
Zoologická zahrada Berlín (Německy: Zoologischer Garten Berlin) je nejstarší a nejznámější zoologická zahrada v Německu s nejucelenější sbírku zvířecích druhů na světě. Součástí ZOO je též Akvárium s mořskými živočichy.

Na videu se můžete podívat na krmení lachtanů s jejich doprovodným veselým vystoupením běhen krmení. Lachtan tančí, tleská, dá pusinku, udělá salto, hraje si s míčkem... Kouzelné...

Další videa v seznamu videí vás vezmou na procházku
za obyvateli ZOO, kteří pocházejí z Afriky, Asie, Evropy, Ameriky... Zavítáte také do úchvatného Akvária mezi žraloky, želvy a další vodní živočichy.

2. Video ZOO-Tierpark Berlín
V berlínské zoologické zahradě Tierpark můžete vidět řadu i hodně vzácných zvířat, žijících v impozantních zvířecích domovech v přírodním stylu.

Už jste někdy viděli na vlastní oči
vousatou opičku - tamarína císařského, nebo mořskou krávu zvanou - kapustňák? Že ne? Tak to si rozhodně nenechte ujít vidět naživo tyto zajímavé tvory. Zejména pak vzácného a vcelku ošklivého kapustňáka, který bude před vašimi zraky ladně proplouvat akváriem.

Za vidění však stojí i ostatní nádherná zvířata, s kterými se v ZOO-Tierpark potkáte tváří v tvář.


3. Video
AquaDom & SEA LIFE Berlín
Vstupte prostřednictvím videa do úchvatného (nejen) podmořského světa, jenž se nachází v samém srdci Berlína. Vydejte se na fascinující cestu mezi tvory z řek, moří a oceánů. Rovněž si vychutnejte vyhlídkový výlet výtahem, který vás proveze korálovým útesem v AquaDomu, obrovském akváriu ve tvaru válce.

Návrat na obsah